BURDUR GÖLHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE İLKÖĞRETİM HAFTASINI COŞKUYLA KUTLADIK.

İLÇEMİZDE İLKÖĞRETİM HAFTASINI COŞKUYLA KUTLADIK.

           İlköğretim haftası kutlama programı bu yıl merkez ortaokulunun hazırlamış olduğu etkinliklerle gerçekleştirildi. Programa Kaymakamımız Sayın M. Yasin KIRCI, Garnizon Komutanı Ali KOCAGÖNCÜ, Belediye Başkanı Doktor Ramazan CANURAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KARAPINAR, tüm daire amirleri, şube müdürlerimiz Sezai SELÇUK ve Fatma KESİCİ, okul müdürlerimiz, öğretmenler, veliler ve okul öğrencileri katıldı. Açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KARAPINAR yaptı. Günün anlam ve önemini değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz okullarımıza esasen 8 Eylülde okul öncesi, ilkokul 1. sınıf ve ortaokul 5. sınıflarda uyum programı kapsamında başladığımızı, 15 Eylül´den sonra da 4081 öğrenci ile 256 derslikte, 314 öğretmenimizle eğitim öğretime başladığımızı, Gölhisarın eğitim ve kültür kenti olduğunu, hedeflerimizin başarı, insan odaklılık, katılım, paylaşım ve etkileşim halinde çıtayı yükseltmek olduğunu, geleceğimizi inşa etmenin önemini bildiğimizi, değerler eğitiminin çok önemli olduğunu, zira başarının yanında, doğruluk, dürüstlük adalet, sevgi, saygı, empati gibi davranışların da olmazsa olmaz olduğunu ifade etti. Öğrencilerin hazırlamış olduğu dans gösterileri, halk oyunu gösterileri ve skeçler, şiirlerden sonra İlçe Kaymakamımız M. Yasin KIRCI´ nın eğitimin önemi hakkındaki konuşması ve başarı dileklerinden sonra program sona erdi. Program sonunda tüm protokol okul ve derslikleri dolaştılar.

İlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretimİlköğretim

Fatih Mahallesi Güvercin Sokak Özel İdare İşhanı Kat2 Gölhisar - 0248 411 30 18

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.