BURDUR GÖLHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VEFATININ 76. YIL DÖNÜMÜNDE ATATÜRK´ Ü ANDIK.

VEFATININ 76. YIL DÖNÜMÜNDE ATATÜRK´ Ü ANDIK.

         Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK´ ü ölümünün 76. Yıl dönümünde rahmet ve şükranla andık. Çelenk koyma töreninden sonra M. Akif ERSOY Anadolu Lisesi ile İmam Hatip Lisesinin hazırladığı programa İlçe Kaymakamı M. Yasin KIRCI, Belediye Başkanı Dr. Ramazan CANURAL, İlçe Garnizon Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KARAPINAR, tüm daire amirleri, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra günün anlam ve önemini içeren konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Seyfullah KARAPINAR yaptı.

 

 

 

Öğrencilerimizin hazırladığı oratoryo, Atatürk konulu slayt gösterisi, Atatürk´ün sevdiği şarkılar ile devam eden program İlçemiz okulları arasında yapılan kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere İlçe Kaymakamımız M. Yasin KIRCI ve diğer misafirler tarafından ödüllerinin verilmesinden sonra program sona erdi.

 

 

 

Fatih Mahallesi Güvercin Sokak Özel İdare İşhanı Kat2 Gölhisar - 0248 411 30 18

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.